Home Новини День безпечного Інтернету

День безпечного Інтернету

Щороку в лютому до Міжнародного Дня безпечного Інтернету в школі І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва проводяться заходи, присвячені проблемам безпечного використання Інтернету.

Вчителем інформатики Клочко Оленою Валеріївною проведено захід для учнів 1-4 класів, де вони змогли більше дізнатися про Інтернет-культуру, Інтернет-спілкування та ознайомитися з цікавими, а головне, з безпечними Інтерент-ресурсами.

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

Також були розроблені та роздані пам'ятки для учнів та батьків про дотримання правил безпечного користування Інтернетом.

День безпечного Інтернету

На стенді в кабінеті інформатики була поновлена інформація "Безпека в Інтернеті".

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

В класних приміщеннях на куточках " Інформація для батьків" розміщена інформація " Безпека дітей в Інтернеті".

День безпечного Інтернету

Серед учнів 2-4 класів вчителем інформатики Клочко О.В. проведено конкурс малюнку " Безпечний Інтернет. Загрози з Інтернету".