Home Новини День вчителя

День вчителя

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

2 жовтня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – нашим вчителям ! Учні підготували для вчителів прекрасний концерт, який нікого не залишив байдужими. Хочеться подякувати і самим учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть.

Зі святом Вас!

День вчителя  День вчителя