Home Виховний процес Звіт про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"

Звіт про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №980-р "Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру", Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в навчальних закладах міста Києва на 2016 рік, затвердженого 28.12.2015, листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.08.2016 № 0637217 "Про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності", спільного Плану проведення в навчальних закладах міста Києва "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" (додається) затвердженого 15.08.2016 Департаментом освіти і науки, молоді та спорту та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, наказу Управління освіти від 18.08.2016 №573 "Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" з метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті.

З « 12 » вересня по « 18» вересня 2016 р. був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Для проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" було створено творчу групу, яка підготувала «План підготовки до проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"» і «План проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"».

Під час підготовки до "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" проведено ряд заходів:

- перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

- підготовлено матеріали та оформлено стенди тощо;

- проведено відкриті уроки з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності;

- проведено конкурси, вікторини знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, правил безпечного поводження на річці, у лісі, метро, громадському транспорті, під час грози, під час сильного вітру, шквалу, під час перебування на дачі тощо.

- перевірено наявність стендів, пам’яток з ЦЗ та безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

- проведено практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацьовано схему оповіщення учасників навчально-виховного процесу;

- підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків «Пожежна безпека очима дітей»;

- перевірено стан та забезпеченість медичного обладнання, поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті;

- закуплено на кожний клас ватно-марлеві пов’язки як засіб індивідуального захисту;

- проведено театральну зустріч з Мультизірками під назвою "Фіксики-гонщики" на тему правил дорожнього руху і безпеки на дорозі;

Певну допомогу у підготовці заходів до"Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" надала виставка методичної літератури, яка була організована під керівництвом бібліотекаря школи Лактюнькіної О.М.

Активну участь в заходах "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" взяли учні 4-А класу, класовод Гавриленко Г.Г. Проведено відкритий урок у вигляді вистави на тему: «Подорож у країну небезпечних предметів»

Безпека життєдіяльності

Безпека життєдіяльності Безпека життєдіяльності