Home Виховний процес Тиждень безпеки дітей в Інтернеті в школі І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва

В рамках традиційного щорічного " Тижня безпеки дітей в Інтернеті " з 10 по 13 жовтня 2016 року в школі І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва проводились заходи щодо безпечного використання Інтернету.

Вчителем інформатики Клочко Оленою Валеріївною в актовій залі школи проведено заняття для учнів 1- 4 класів: діти переглянули мультфільм «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», дізналися більше про Інтернет-культуру та пригадати правила Інтернет-спілкування, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Вчителем розроблені та роздані пам'ятки для учнів та їх батьків про дотримання правил безпечного користування Інтернетом.

Тиждень безпеки в Інтернеті Тиждень безпеки в Інтернеті

На стенді в кабінеті інформатики поновлено інформаційний куточок " Безпека в Інтернеті", а в усіх класних куточках "Інформація для батьків" розміщенні "Правила безпеки для дітей та їх батьків в Інтернеті".

Тиждень безпеки в Інтернеті

На уроках інформатики протягом тижня вчителем Клочко О.В. введено інформаційну хвилинку «Тиждень безпечного Інтернету» та проведено конкурс малюнку серед учнів 2-4 класів "Безпечний Інтернет. Загрози Інтернету".

Тиждень безпеки в Інтернеті Тиждень безпеки в Інтернеті