Home Наші вчителі Вчителі-предметники

Вчителі-предметники

Вчитель інформатики
Клочко  Олена Валеріївна -
спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання “Старший вчитель”.
Працює над темою “Використання навчальних комп’ютерних ігор для розвитку логічного мисленння молодших школярів”. Учні школи займали призові місця в районному турі олімпіад “Сходинки до інформатики”

Інформатика — один з інноваційних і затребуваних предметів шкільної підготовки, що роблять школу сучасною і наближають її   до життя й вимог суспільства.

Вчитель фізкультури
Клюка Олександр Ігорович -
спеціаліст ІІ категорії, творчий вчитель. Працює над темою “Використання фізичних вправ для розвитку швидкості ”. Приймає активну участь у шкільній та позашкільній роботі.

Вчитель музики
Єхіна Катерина Василівна -
спеціаліст, творчий вчитель. Працює над темою “Творчі завдання на уроках музики”. Приймає активну участь у шкільній та позашкільній роботі.

Бєлік Оксана Миколаївна

Вчитель англійської мови
Бєлік Оксана Миколаївна
спеціаліст ІІ категорії.
Працює над темою: « Гра у вивченні іноземної мови на початковому етапі навчання»

Сахацька

Вчитель української мови
Сахацька Юлія Анатоліївна
вчитель ІІ категорії.
Працює над темою: «Нетрадиційні форми проведення уроків з української мови»

Ютаева

Вчитель образотворчого та музичного мистецтва
Ютаєва Олена Геннадіївна –
спеціаліст
Працює над темою: «Робота над артистичним виконанням пісень для шкільних концертів»

Сахацька Юлія Анатоліївна - вчитель II категорії.

Працює над темою: "Нетрадиційні форми проведення уроків з української мови"