Home Новини

Свято осені

Виставка поробок "Свято осені".

Свято осені  Свято осені

Детальніше...

 

День вчителя

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

2 жовтня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – нашим вчителям ! Учні підготували для вчителів прекрасний концерт, який нікого не залишив байдужими. Хочеться подякувати і самим учням за їхню старанність, артистизм та відповідальність, з якою вони віднеслися до підготовки заходу.

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть.


Зі святом Вас!

День вчителя  День вчителя

Детальніше...

 

День відкритих дверей 12 березня 2015 року

День відкритих дверей 12 березня 2015 року

 

День безпечного Інтернету

Щороку в лютому до Міжнародного Дня безпечного Інтернету в школі І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва проводяться заходи, присвячені проблемам безпечного використання Інтернету.

Вчителем інформатики Клочко Оленою Валеріївною проведено захід для учнів 1-4 класів, де вони змогли більше дізнатися про Інтернет-культуру, Інтернет-спілкування та ознайомитися з цікавими, а головне, з безпечними Інтерент-ресурсами.

День безпечного Інтернету День безпечного Інтернету

Також були розроблені та роздані пам'ятки для учнів та батьків про дотримання правил безпечного користування Інтернетом.

Детальніше...

 

Засідання міської експертної комісії 19 травня 2014 року в ІППО Київському університету імені Бориса Грінченка

Експертиза та обговорення дослідно-експериментальної роботи „Інтеграція освітнього та реабілітаційного процесів для учнів з порушенням опорно-рухового апарату в умовах початкової школи”.

19 травня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулося засідання міської експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи. Порядком денним засідання передбачалося представлення, експертиза й обговорення 10 експериментальних проектів. Члени міської експертної комісії мали можливість ознайомитися з результатами дослідно-експериментальної роботи, яка була запроваджена на базі початкової школи № 268 за науково-педагогічним проектом , мета якого полягає у відновленні здоров’я учнів, створенні сприятливих умов для підвищення рівня фізичного, психічного, духовного розвитку учнів шляхом організації профілактично-оздоровчой діяльності, запроваджені загально-рухового режиму на засадах інтеграції змісту, методів, технологій навчання і виховання.

Директор школи I ступеня №268 Оболонського району м. Києва Антонюк Олена Леонідівна презентувала успішні результати дослідно-експериментальної роботи «Інтеграція освітнього та реабілітаційного процесів для учнів із порушенням опорно-рухового апарату в умовах початкової школи», які отримали позитивне схвалення присутніх. Доповідь викликала жвавий інтерес, що спричинено актуальністю й доцільністю впровадження профілактично-оздоровчих заходів в освітнє середовище сучасних навчальних закладів.
Члени комісії одноголосно ухвалили рішення про схвалення наданого звіту та завершення дослідно-експериментальної роби у зв’язку із завершенням терміну реалізації педагогічного експерименту з подальшим впровадженням результатів у навчально-виховний процес.

 
Більше статтей...