Home Виховний процес

Виховний процес

Вистави лялькових театрів

Для учнів регулярно запрошуються лялькові театри з повчальними виставами: "Правила дорожнього руху, дорожні знаки", "Пожежна безпека", "Врятуємо себе від сміття", де в ігровій доступній для дітей формі висвітлюються всі правила поведінки на дорозі, з електроприладами та легкозаймистими предметами, коли один вдома, питання екології.

Театри

Детальніше...

 

Відвідання військової частини

6 жовтня учні школи І ступеня №268 відвідали воєнний об'єкт Центральної бази Державної спеціальної служби транспорту. Цікава екскурсія почалася із покладання квітів до пам'ятників героям АТО та героям Другої світової війни. Військові ознайомили майбутніх захисників Вітчизни з видами зброї. Діти розбирали та складали автомати; у спеціальному приміщені вчились попадати в ціль з гвинтівок.

На території військової частини побудований храм преподобного Миколи Святоші, князя Чернігівського, печерського Чудотворця, де моляться за світле та мирне майбутнє України та поминають загиблих.

По закінченню екскурсії військові пригостили наших дітей солодощами.

Учні дізнались багато цікавого та корисного, отримали позитивні емоції та яскраві враження.

Відвідання військової частини

Детальніше...

 

Тиждень безпеки дітей в Інтернеті в школі І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва

В рамках традиційного щорічного " Тижня безпеки дітей в Інтернеті " з 10 по 13 жовтня 2016 року в школі І ступеня № 268 Оболонського району м. Києва проводились заходи щодо безпечного використання Інтернету.

Вчителем інформатики Клочко Оленою Валеріївною в актовій залі школи проведено заняття для учнів 1- 4 класів: діти переглянули мультфільм «Нові корисні підказки. Увага! Інтернет!», дізналися більше про Інтернет-культуру та пригадати правила Інтернет-спілкування, а також познайомилися з цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами. Вчителем розроблені та роздані пам'ятки для учнів та їх батьків про дотримання правил безпечного користування Інтернетом.

Детальніше...

 

Звіт про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №980-р "Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру", Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в навчальних закладах міста Києва на 2016 рік, затвердженого 28.12.2015, листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.08.2016 № 0637217 "Про проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності", спільного Плану проведення в навчальних закладах міста Києва "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" (додається) затвердженого 15.08.2016 Департаментом освіти і науки, молоді та спорту та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, наказу Управління освіти від 18.08.2016 №573 "Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" з метою попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті.

З « 12 » вересня по « 18» вересня 2016 р. був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Для проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" було створено творчу групу, яка підготувала «План підготовки до проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"» і «План проведення "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"».

Під час підготовки до "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" проведено ряд заходів:

Детальніше...

 
Більше статтей...